Přečtení pulsu z mincovníku

Nedaří se vám s projektem a nenašli jste vhodné místo, kde se zeptat? Napište sem.
Pravidla fóra
Tohle subfórum je určeno pro konzultaci ucelených nápadů, popřípadě řešení komplexnějších projektů, které opravdu není možné rozdělit na menší části.
Většinu problémů jde rozdělit na menší a ptát se na ně v konkrétních subfórech.
Odpovědět
pajkapajka
Příspěvky: 2
Registrován: 12 bře 2019, 15:04
Reputation: 0

Přečtení pulsu z mincovníku

Příspěvek od pajkapajka » 12 bře 2019, 15:10

Zdravím vás, mám doma starší šipkový automat, který má zabudovaný mincovník pod označením C120. Hrajeme na něm celkem často takže mě trochu přestává bavit stále prohazovat mince mincovníkem pro načtení kreditu. Napadlo mě signál z mincovníku po vhození mince přečist a vysílat ho po stisknutí tlačítka z arduina do desky šipek místo mincovníku. Zatím se s ním učím a prošel jsem jen pár lekcí takže na tuto úlohu se moc necítím ale nemyslím si, že by to mohl být nějaký větší problém. Je někdo ochotný navigovat? Díky

Uživatelský avatar
pavel1tu
Příspěvky: 2054
Registrován: 26 říj 2017, 08:28
Reputation: 0
Bydliště: Trutnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Přečtení pulsu z mincovníku

Příspěvek od pavel1tu » 12 bře 2019, 17:37

Mincovník je mimo šipkový automat ?
UNO, NANO, Mikro, PRO mini, DUE, ESP32S2, RPi PICO
Pavel1TU
"Správně napsaný kod lze číst jako knihu"

pajkapajka
Příspěvky: 2
Registrován: 12 bře 2019, 15:04
Reputation: 0

Re: Přečtení pulsu z mincovníku

Příspěvek od pajkapajka » 12 bře 2019, 18:12

Zdravím ano je mimo automat

posjirka
Příspěvky: 14
Registrován: 05 srp 2017, 22:12
Reputation: 0

Re: Přečtení pulsu z mincovníku

Příspěvek od posjirka » 16 bře 2019, 20:57

jak staré zařízení to asi je, pokud je to něco staršího (rok 1990 a níž) tak bych typoval , že od mincovníku půjde jen impulz = napájecí napětí, a to je vše. Takže by to šlo nahradit tlačítko + odpor cca 100R (pro jistotou) a mělo by to být ok.
Když to bude něco novějšího pak tam může být nějáká logika a je nutné se podívat jaké je tam napájení a od toho se pak odpíchnout dál ...

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: luger a 12 hostů