Uprava a mazanie prispevku

Odpovědět
Homer
Příspěvky: 2
Registrován: 07 led 2018, 02:02
Reputation: 0

Uprava a mazanie prispevku

Příspěvek od Homer » 07 led 2018, 03:17

Ahojte, v sekcii pomoc s projektami som uverejnil prispevok no omylom som ho postol a je to celé zle ... proste nie je to tak ako chcem a nedá sa tomu poriadne porozumieť no a mne sa to nedá upraviť ani zmazať, skušam to už 10 minut no nič. Kde je problém ? Vo FAQ je povgedané že v mojom príspevku je ikona úpravy no nikde nič take nemožem nájsť.

martinius96
Příspěvky: 579
Registrován: 01 srp 2017, 19:29
Reputation: 0
Bydliště: Poprad
Kontaktovat uživatele:

Re: Uprava a mazanie prispevku

Příspěvek od martinius96 » 07 led 2018, 03:24

Ide to iba par min od uverejnenia prispevku.
Tiez by som uvital ak by bolo mozne kedykolvek editovat

zbysek
Site Admin
Příspěvky: 125
Registrován: 22 úno 2017, 15:18
Reputation: 0

Re: Uprava a mazanie prispevku

Příspěvek od zbysek » 07 led 2018, 09:43

Podle mě není úplně dobře, aby šlo měnit historii do libovolné hloubky.
Můžu ale třeba prodloužit dobu, po kterou je možné editovat.

to Homer:
Váš příspěvek jsem smazal. Přikládám v příloze jeho text, kdybyste ho náhodou chtěl upravit a znovu postnout :)
Přílohy
zaloha.txt
(6.73 KiB) Staženo 252 x

Uživatelský avatar
pavel1tu
Příspěvky: 2054
Registrován: 26 říj 2017, 08:28
Reputation: 0
Bydliště: Trutnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Uprava a mazanie prispevku

Příspěvek od pavel1tu » 07 led 2018, 10:15

zbysek píše:
07 led 2018, 09:43
Podle mě není úplně dobře, aby šlo měnit historii do libovolné hloubky.
Můžu ale třeba prodloužit dobu, po kterou je možné editovat.

to Homer:
Váš příspěvek jsem smazal. Přikládám v příloze jeho text, kdybyste ho náhodou chtěl upravit a znovu postnout :)
Nevím přesně co znamená "ročníkový projekt", ale pokud bych já viděl, že někdo nerozumí ze 100% něčemu, co vydává za svoji práci - tak letí ....
Pokud jsem to pochopil, Houmr nechápe nic, ale chce vyrobit docela složitý projekt :D

A teď k té historii, já sám si někdy najdu překlep, čas bych rozhodně poprosil prodloužit, ale rozhodně bych nepovoloval měnit příspěvky, na které už někdo odpověděl nebo začal odpovídat ....
UNO, NANO, Mikro, PRO mini, DUE, ESP32S2, RPi PICO
Pavel1TU
"Správně napsaný kod lze číst jako knihu"

Homer
Příspěvky: 2
Registrován: 07 led 2018, 02:02
Reputation: 0

Re: Uprava a mazanie prispevku

Příspěvek od Homer » 07 led 2018, 13:00

zbysek píše:
07 led 2018, 09:43
Podle mě není úplně dobře, aby šlo měnit historii do libovolné hloubky.
Můžu ale třeba prodloužit dobu, po kterou je možné editovat.

to Homer:
Váš příspěvek jsem smazal. Přikládám v příloze jeho text, kdybyste ho náhodou chtěl upravit a znovu postnout :)
Super, ďakujem za zmazanie prispevku a zalohu textu, myslím že by bolo naozaj dobre mať dlhšiu dobu na upravenie príspevku. S tým mazaním príspevku si myslím že netreba robiť nič keďže sa to dá vyriešiť úpravou.

Pavel, ročníkvý projekt ... dal som tomu široký pojem, jednoducho je to práca ktorú si musíme obhajiť. Je povolené aby projekty neboli naše.
Ty myslíš že je zle keď niečo neviem a snažím sa sa nájsť riešenie u skusenejších aby som tomu rozumel na tvojích spominaných 100% ?

martinius96
Příspěvky: 579
Registrován: 01 srp 2017, 19:29
Reputation: 0
Bydliště: Poprad
Kontaktovat uživatele:

Re: Uprava a mazanie prispevku

Příspěvek od martinius96 » 07 led 2018, 14:26

Je aj taká možnosť, že sa dole po úprave zobrazí upravené dňa, o..
A následne ak sa tam klikne, dá sa vidieť aj stará verzia príspevku :)

Tiež občas si prečítam niečo, čo som dal do hotových projektov a potom by som to rád zmenil ale už to nejde :)

zbysek
Site Admin
Příspěvky: 125
Registrován: 22 úno 2017, 15:18
Reputation: 0

Re: Uprava a mazanie prispevku

Příspěvek od zbysek » 07 led 2018, 21:25

Zvýšil jsem interval pro úpravy/mazání příspěvku na 30 minut. To je podle mě dostačující na znovupřečtení a odhalení chyb.

petan
Příspěvky: 358
Registrován: 23 črc 2017, 10:19
Reputation: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: Uprava a mazanie prispevku

Příspěvek od petan » 07 led 2018, 23:05

Já jsem myslel, že příspěvek nejde upravit poté, co si ho někdo další přečte... Určitě by nemala být úprava možná libovolně dlouho. Ta půlhodina bude ok. Na některých fórech se po úpravě příspěvku automaticiky přidá na konec textu "Upraveno 3x, naposled v ....".

Jinak si stále myslím, že část fóra "Pomoc s projekty" je ta nejhorší část, která tu může být. Z většiny je to univerzální smetiště pro ty, kteří nechtějí fórum číst, nebo prohledat a nebo rozložit svůj problém do více částí (komunikace, displej, senzory, ...). Prostě to je takový "Tady toto jsem zkopíroval z netu a nefunguje mi to. Dopište mi to, ať to mám hotový a nemusím to řešit sám". Pro další návštěvníky to je část zcela zbytečná, protože to jednak není setříděné podle témat a nikdo se nechce prohrabávat cizíma jednoúčelovýma programama.
Jenom zběžně kouknu do této kategorie (jedna z nejplnějších) a hned vidím alespoň čtyři dotazy, které by mohli být v kategorii komunikace, nebo v dalších.

Chápu, že za to autor fóra nemůže a nezle tomu nikdy na zcela zabránit. Je to jenom tou zpropadenou leností se nad problémem zamyslet, rozložit ho na více částí a těm jednotlivě porozumět. Tím pádem by nevzniklo toto vlákno

Z mého pohledu by bylo dobré přidat, stejně jako v části "Hotové projekty" varování ve stylu "Opravdu je tato část fóra vhodná pro tvůj dotaz? Jsou tu i kategorie Software, Hardware, Komunikace a další do kterých by tvůj dotaz možná šel zařadit lépe. Správné zařazení pomůže i dalším návštěvníkům při hledání jejich problému".

Asi je to spíš takovej výkřik do prázdna, ale štve mě, když je dotaz třeba s názvem Odesílání hodnot do databáze MySQL v této kategorii, pritom je tu pro něj místo v části HTTP, HTTPS a další síťové protokoly.

zbysek
Site Admin
Příspěvky: 125
Registrován: 22 úno 2017, 15:18
Reputation: 0

Re: Uprava a mazanie prispevku, kategorie fóra

Příspěvek od zbysek » 08 led 2018, 11:08

Informace o úpravě by se měla pod příspěvkem zobrazovat.

K té kategorii "Pomoc s projekty". Když jsem navrhoval kategorie ve fóru, tak jsem to zamýšlel jako část, kam se budou dávat rozpracované projekty, ke kterým autor hledá nějakého parťáka na další pokračování. Je ale moje chyba, že jsem toto nijak nepopsal :/
Teď je z této kategorie smetiště.

To, co navrhuje petan, se mi líbí. Po zkouškovém si udělám čas, sednu si k fóru a trochu ho pročistím.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů