Poptávám programování+sestavení Rally Tripmasteru

Sem pište, hledáte-li někoho, kdo pro vás něco naprogramuje, či sestaví.
Odpovědět
Tomas2
Příspěvky: 4
Registrován: 11 bře 2018, 19:01
Reputation: 0

Poptávám programování+sestavení Rally Tripmasteru

Příspěvek od Tomas2 » 17 bře 2018, 12:40

Zdravím místní osazenstvo,

jelikož tomuto odvětví vůbec, ale vůbec nerozumim a proniknout do něj by mi trvalo roky, nabízím někomu šikovnému prácičku. Potřebuji naprogramovat a případně i sestavit (nebo dodat seznam komponentů a schéma zapojení) počítadlo ujetých kilometrů s možností korekce + a -. Funkce zařízení je asi takováto: na motorce je na předním kole namontovaný magnet a na vidlici snímač, který snímá otáčky kola. V tripmasteru se nastaví přesný obvod kola (hodnota musí být měnitelná, kvůli opotřebení a výměně pneumatik za jiný typ) a následně zařízení počítá a zobrazuje ujeté kilometry. Zároveň je nutné, aby šli ujeté kilometry přičítat a odečítat tlačítky na řidítkách. Hodnota přičítání a odečítání bude nastavitelná, aby se dalo upravovat buď po 10m nebo po 100m. Zároveň je nutné, aby se třetím tlačítkem na řidítkách dala celá hodnota ujeté vzdálenosti vynulovat. Nulování ideálně po delším stisknutí tlačítka, aby nedošlo k nechtěnému vynulování. Napájení musí být z 12V sítě motorky. Ještě, zařízení by mělo zobrazovat aktuální rychlost. Na displayi se bude zobrazovat buď ujetá vzdálenost, nebo rychlost a bude se mezi nimi dát přepínat. Display bude zobrazovat hodnoty 999,99. Další detaily budem řešit s konstruktérem tripmastera, teď mě toho víc nenapadá.

Kdo toto zařízení dokáže stvořit a má chuť se do toho pustit, nechť se ozve.

Díky
Tomáš

Piskot
Příspěvky: 1
Registrován: 29 říj 2018, 17:45
Reputation: 0

Re: Poptávám programování+sestavení Rally Tripmasteru

Příspěvek od Piskot » 29 říj 2018, 17:49

Mam to vyrobene, akurat mam dva osobitne displeje. Este to zdokonalujem vyberom spravnej krabicky a hladam displej s lepsu citatelnostou. Napis mi spravu. Na mail kristian.sulei@gmail.com

bcsedlon
Příspěvky: 20
Registrován: 17 led 2019, 13:40
Reputation: 0

Re: Poptávám programování+sestavení Rally Tripmasteru

Příspěvek od bcsedlon » 17 led 2019, 13:51

Zdravim, s tripmastrem muzu pomoc, ozvete se na bcsedlon@gmail.com

Tomas2
Příspěvky: 4
Registrován: 11 bře 2018, 19:01
Reputation: 0

Re: Poptávám programování+sestavení Rally Tripmasteru

Příspěvek od Tomas2 » 02 led 2020, 13:51

Pánové moc se omlouvám za pozdní odpověď. Považoval jsem to tady za mrtvé téma po té době. Poslal jsem vám maily na adresy co jste uvedly ;)

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů