RSSI Tracker - triangulace signalu 5.8Ghz - pomoc s programem

Sem pište, hledáte-li někoho, kdo pro vás něco naprogramuje, či sestaví.
Odpovědět
uh1
Příspěvky: 1
Registrován: 01 říj 2018, 11:18
Reputation: 0

RSSI Tracker - triangulace signalu 5.8Ghz - pomoc s programem

Příspěvek od uh1 » 01 říj 2018, 21:29

Zdravim,
chtel bych poprosit po pomoc s programem pro RSSI tracker, ktery se pokousim rozchodit, nasel jsem starsi project na arduno hubu, ktery bohuzel dle meho nebyl nikdy dotazeny do konce (nefungoval mi ani pred moji upravou), puvodni autor na komunikaci nereaguje a navic mi uplne nevyhovoval a tak jsem ho po HW strance trochu pozmenil, s upravou programu mi pomohl kolega z prace, ktery je na tom preci jenom lepe nez ja, co se tyka programovani v arduinu, ale problem je ze to proste nedela co ma. Tj. pokud by byl nekdo ochotny se na to alespon podivat, treba ho neco prasti hned do oka, popr. pokud ten kod chapete (ja ne, ja dokazu tak rozblikat LEDku! :-( ) a byli by jste ho schopny prepsat/opravit, dostat do fungujiciho stavu, tak za to samozrejmne nejakou rozumnou castku rad zaplatim.

puvodni project je zde:
https://www.hackster.io/vannoz/fpv-rssi ... ker-475a97

v priloze jsou moje soubory a zde je seznam mych uprav:
Doplnil jsem ctvrte RX5808
zapojene paralelne k prvnim trem (PINy 10,11,12)
Pridal jsem RSSI ze ctvrteho RX na PIN A8
Misto stepper motoru jsem pouzil servo na PIN 9
Pridal jsem ridici signal pro 4066switch na PIN A1
ostatni rozlozeni pinu jsem zachoval jako v puvodnim projektu

Udelal jsem kratke video co to ted "dela", podstate nabehne, ale zustane se tocit PAN servo stale dokola, displej zobrazi frekvenci na kanale A1, ale signal je nesmysl (bezi naplno i bez anten), tlacitka pro ovladani neraguji a sviti dioda, ktera ma signalizovat vybranou antenu, ale nesviti dioda POWER ON.

odkaz na video:
https://youtu.be/2RDWDvsSXFE

Pokud by mel nekdo zajem mi s tim pomoci, tak si muzeme zavolat, udelat nejakou skype schuzku, rad vysvetlim podrobnosti, jak to ma fungovat, co to ma vlastne delat, ale zjednodusene receno to ma pomoci triangulace signalu namirit prostredni antenu primo na zdroj signalu, k tomu by melo fungovat menu na displeji pro kalibraci a volbu frekvence, nic vic.

predem diky
David Kraft
rssi_tracker.zip
(830.08 KiB) Staženo 149 x

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů